Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Grupa EGA - sieć hurtowni kamienia naturalnego

 

Grupa EGA to sieć hurtowni kamienia naturalnego oraz powiązanych podmiotów z branży kamieniarskiej zainicjowana przez firmę Euro-Granit Adamus w celu udoskonalenia współpracy dostawców i odbiorców na terenie kraju. Takie rozwiązania biznesowe pozwalają nam zoptymalizować proces tworzenia produktów z konglomeratu kwarcowego – oferujemy wysokiej klasy materiał, sprawną realizację zamówień oraz wyjątkową estetykę wykonywanych blatów i elementów kamiennych.

 

Guidoni Quartz - Lider doskonałości

 

Grupa EGA proponuje Państwu konglomerat kwarcowy uznanego i doświadczonego producenta. Guidoni Quartz to światowy lider przemysłu kamieniarskiego. Dostarcza surowce na rynek międzynarodowy już od 1989 roku, projektując rozwiązania architektoniczne dla rozmaitych gałęzi segmentu budowlanego. Tworzy go zespół  wysoce wykwalifikowanych profesjonalistów z wiedzą i doświadczeniem w zakresie technologii wydobycia surowca oraz zarządzania jakością produkcji i obróbki kamienia naturalnego. Firma stawia nacisk na rozwój produktów i usług, dzięki czemu oferowane marmury, granity czy tworzone konglomeraty od lat spotykają się z uznaniem klientów hurtowych i detalicznych, zdobiąc domy na całym świecie.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.