Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Guidoni Quartz - Lider doskonałości

 

Guidoni Quartz stawia na zespół wysoce wykwalifikowanych profesjonalistów z wiedzą i doświadczeniem w zakresie technologii wydobycia surowca oraz zarządzania jakością produkcji i obróbki kamienia naturalnego. GQ to światowy lider łańcucha dostaw dla rynku budowlanego, działający na arenie międzynarodowej od 1989 roku. Od zawsze oddany technologicznemu ulepszaniu swoich produktów i usług. GQ powstał z misją wspierania zrównoważonego, ekonomicznego, społecznego i środowiskowego postępu. W ten sposób tworzy rozwiązania architektoniczne dla najróżniejszych frontów segmentu budowlanego.

 

Grupa EGA - sieć hurtowni

 

Grupa EGA, to sieć hurtowni kamienia naturalnego oraz powiązanych podmiotów z branży kamieniarskiej, zainicjowana przez firmę Euro-Granit Adamus w celu udoskonalenia współpracy dostawców i odbiorców na terenie kraju.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.