Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Guidoni Quartz - Zastosowanie

 

Guidoni Quartz tworzy rozwiązania w dziedzinie konglomeratów kwarcowych, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom architektów, projektantów oraz klientów poszukujących alternatywy dla tradycyjnych powierzchni wykończeniowych. Alternatywy dającej większe możliwości konceptualizacji, harmonizacji i dopasowania do najnowszych trendów w dziedzinie wykańczania wnętrz.

Guidoni Quartz Surfaces to harmonia piękna i bezpieczeństwa. Konglomerat składający się z najczystszych minerałów i składników chemicznych przyjaznych naturze, połączony z doświadczeniem światowego lidera w dziedzinie zarządzania produkcją, promuje najlepsze parametry pod względem wytrzymałości, niezawodności i trwałości. Guidoni Quartz Surfaces to konglomerat stworzony by trwać, gwarantując zdrowe środowisko i zdrową konkurencję na rynku.

 

Zastosowanie Konglomeratów Kwarcowych różni się w zależności od otoczenia, z racji swej estetyki, jakości i trwałości. Oprócz zastosowania jako blaty kuchenne i łazienkowe, okładziny ścienne, posadzki i akcenty typowo dekoracyjne, Konglomeraty Kwarcowe mogą również posłużyć do aplikacji w miejscach o wzmożonym natężeniu użytkowania takich jak porty lotnicze, szpitale, centa handlowe, bary i restauracje.

 

 

blaty z kamienia naturalnego
blat granitowy
blaty z granitu

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.